Darmowe WiFi
Obsługa 24/7
Monitoring 24/7
Toaleta
Darmowy Transfer
Ogrodzony
Oświetlenie LED
Faktura VAT
Ubezpieczony
Dostępne napoje
0.8 km odległość od lotniska 2 min transfer na lotnisko

B1 Parking Zadaszony przy Lotnisku w Balicach

Planujesz podróż samolotem z lotniska w Balicach? Skorzystaj z parkingu zadaszonego B1. Do dyspozycji klientów jest aż 40 miejsc parkingowych pod dachem! Deszcz, grad czy śnieg - to dla Nas nie problem!

Gdzie znajduje się parking B1 Parking Zadaszony?

Parking znajduje się pod adresem: Medweckiego 50, 32-083 Balice. B1 Parking Zadaszony jest zlokalizowany przy głównej drodze wojewódzkiej, zaledwie 800 metrów od Portu Lotniczego w Balicach

B1 Parking Zadaszony - Twój Wybór na Komfortowe Parkowanie przy Lotnisku Kraków-Balice

Na stronie B1 Parking Zadaszony oferujemy Ci doskonałe rozwiązanie dla Twojego samochodu podczas podróży z Lotniska Kraków-Balice. Nasz zadaszony parking to gwarancja, że Twój pojazd będzie bezpieczny i chroniony przez niezależne od pogody warunki. Oto, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty:

🅿️ Zadaszenie dla Twojego Samochodu

Niezależnie od pogody, Twój samochód będzie zawsze pod dachem. Nasz zadaszony parking zapewnia ochronę przed deszczem, słońcem i innymi warunkami atmosferycznymi, co sprawia, że możesz podróżować bez obaw o stan swojego pojazdu.

🅿️ Bliskość Lotniska

Jesteśmy zlokalizowani zaledwie 800 metrów od terminala Lotniska Kraków-Balice. To oznacza, że nie będziesz musiał długo podróżować, aby dotrzeć na swój lot. Nasz parking jest przy głównej drodze wojewódzkiej 774, dzięki czemu łatwo się do nas dostać.

🅿️ Bezpieczeństwo i Monitoring

Nasz parking jest monitorowany przez całą dobę, co gwarantuje, że Twój samochód jest w bezpiecznych rękach. Dodatkowo, nasz teren jest ogrodzony i oświetlony, co zwiększa poziom ochrony.

🅿️ Profesjonalna Obsługa

Nasi pracownicy są gotowi służyć pomocą i dbać o jakość naszych usług. Możesz być pewien, że Twój samochód będzie pod naszą opieką przez cały czas Twojej podróży.

🅿️ Konkurencyjne Ceny

Oferujemy konkurencyjne ceny za parkowanie na naszym zadaszonym terenie. Nasza oferta jest opłacalna i atrakcyjna dla każdego podróżnika.

🅿️ Łatwa Rezerwacja Online

Rezerwacja miejsca parkingowego na naszym parkingu jest łatwa i wygodna. Możesz to zrobić online, wybierając dogodny termin i opłacając przez Przelewy24. Dzięki temu masz pewność, że na Ciebie czeka miejsce parkingowe w dniu Twojego wylotu.

🅿️ Całodobowy Kontakt

Nasi pracownicy są dostępni przez całą dobę, więc zawsze możesz się z nami skontaktować w razie potrzeby.

Skorzystaj z naszej oferty zadaszonego parkingu i podróżuj komfortowo z Lotniska Kraków-Balice. Zarezerwuj teraz miejsce postojowe na naszym parkingu i ciesz się spokojem podczas swojej podróży. B1 Parking Zadaszony to Twój pewny wybór na bezpieczne i komfortowe parkowanie.

Czy mój samochód będzie bezpieczny na parkingu Lotniskowy 24h przy lotnisku Balice?

Twój samochód będzie bezpieczny dzięki parkingowi z zadaszeniem. Na terenie parkingu posiadamy również monitoring. Do dyspozycji jest 40 miejsc parkingowych pod zadaszeniem. Nie straszne nam: Deszcz, grad czy śnieg

Transfer na lotnisko

Parking oferuje bezpłatny transfer na lotnisko

Czy B1 Parking Zadaszony jest czynny całą dobę ?

Tak, B1 Parking Zadaszony jest czynny 24h - 7 dni w tygodniu

Balice Parking B1 Zadaszony zdjecie parkingu
Balice Parking B1 Zadaszony Zdjęcie parkingu