Balice - Gdzie zaparkować i jak znaleźć najlepszy parking na lotnisku?

Szukasz bezpiecznego i wygodnego miejsca do parkowania w pobliżu lotniska w Balicach? Nie jesteś zadowolony z opcji oferowanych przez parkinigi realizowane przez lotnisko Balice? W tym artykule przedstawimy Tobie różne możliwości parkowania, porównamy ceny i usługi, a także przedstawimy wskazówki dotyczące szybkiego i bezpiecznego zdobycia najlepszego parkingu na lotnisku w Balicach.

Spis treści

 1. Jakie są dostępne opcje parkowania w Balicach?
 2. Jak porównać ceny i usługi na lotnisku Balice?
 3. Jak znaleźć najtańsze i najwygodniejsze opcje parkowania?
 4. Jak zarezerwować parking w Balicach?
 5. Najczęstsze pytania dotyczące parkingu w Balicach
 6. Podsumowanie

Jakie są dostępne opcje parkowania w Balicach?

Na lotnisku Balice możesz wybierać spośród kilku opcji parkowania, takich jak:

Oficjalny KRK Parking

Oficjalny parking lotniska Balice to wygodny i bezpieczny wybór dla każdego podróżującego. Położony tuż obok terminalu, zapewnia łatwy i szybki dostęp do lotniska. Parking jest ogrodzony, a teren monitorowany 24/7. Dodatkowo, oferuje darmowy transfer na lotnisko, dzięki czemu nie trzeba martwić się o transport. Cena za dobę parkowania to około 59 zł.

Kraków KING

Kraków KING to kolejny parking, który oferuje bezpieczne i wygodne miejsca postojowe dla samochodów. Parking jest ogrodzony i monitorowany, a także oferuje darmowy transfer na lotnisko. Położony zaledwie 1.2 km od lotniska, dzięki czemu można do niego dotrzeć w kilka minut. Cena za dobę parkowania wynosi około 55 zł.

B1 Parking

B1 Parking to wybór dla osób, które oczekują nie tylko bezpieczeństwa, ale także wygody. Parking znajduje się zaledwie 800 metrów od lotniska i oferuje darmowy transfer. Jest ogrodzony, a także posiada całodobowe monitoring, co gwarantuje bezpieczeństwo Twojego samochodu. Dodatkowo, na terenie parkingu znajdują się toalety dla klientów. Cena za dobę parkowania to około 49 zł.

Holiday Car Park

Holiday Car Park to kolejna propozycja dla osób, które szukają bezpiecznego miejsca do parkowania samochodu w pobliżu lotniska Balice. Parking jest ogrodzony i monitorowany 24/7, a także posiada oświetlenie LED, co zapewnia optymalne bezpieczeństwo. Na terenie parkingu znajdują się także toalety oraz miejsca do odpoczynku dla podróżujących. Dodatkowo, samochody są ubezpieczone na terenie parkingu. Cena za dobę parkowania to około 95 zł.

Krk Parking Lotnisko

Krk Parking Lotnisko to propozycja dla osób, które szukają miejsca do parkowania tuż obok lotniska. Parking znajduje się zaledwie 100 metrów od terminalu, dzięki czemu można do niego dotrzeć w kilka minut. Niestety, parking nie oferuje darmowego transferu, a także nie jest ogrodzony. Cena za dobę parkowania to około 120 zł.

B1 Parking Zadaszony

B1 Parking Zadaszony to wybór dla osób, które chcą mieć pewność, że ich samochód będzie bezpieczny i zabezpieczony przed warunkami atmosferycznymi. Parking znajduje się zaledwie 800 metrów od lotniska i oferuje darmowy transfer. Jest ogrodzony, a także posiada całodobowe monitoring. Dodatkowo, samochody są ubezpieczone na terenie parkingu. Cena za dobę parkowania to około 95 zł.

Green Bis

Green Bis to niewielki parking znajdujący się w pobliżu lotniska Balice. Jest to idealny wybór dla osób, które szukają taniego miejsca do parkowania. Parking jest ogrodzony i monitorowany przez całą dobę. Cena za dobę parkowania to około 75 zł.

Jak porównać ceny i usługi na lotnisku Balice?

Aby porównać ceny i usługi na lotnisku Balice, należy wziąć pod uwagę takie kwestie jak odległość od lotniska, czas transferu, monitorowanie 24/7, oświetlenie LED, obsługę 24/7, czy też fakturę VAT. Oficjalny parking lotniskowy jest zazwyczaj najdroższy, ale oferuje najlepsze opcje pod względem bezpieczeństwa i wygody. Parkingi w pobliżu lotniska są często tańsze, ale wymagają krótszego transferu i często nie oferują takiej liczby usług jak oficjalny parking.

Jak znaleźć najtańsze i najwygodniejsze opcje parkowania?

Aby znaleźć najtańsze i najwygodniejsze opcje parkowania, należy sprawdzić dostępne oferty parkingu w Balicach. Porównaj ceny, usługi i odległość od lotniska, a także czy istnieje zabezpieczenie przed kradzieżą, dostęp do WiFi i inne udogodnienia. Wiele parkingów oferuje również darmowy transport na lotnisko, co jest wygodną opcją dla osób z dużą ilością bagażu. Skorzystaj z wyszukiwarki parkingów gdzie znajdziesz wymarzony parking.

Jak zarezerwować parking w Balicach?

Aby zarezerwować parking w Balicach, należy odwiedzić stronę internetową danego parkingu lub skorzystać z platformy rezerwacyjnej, gdzie można porównać ceny i usługi wielu parkingu jednocześnie. Większość parkingów wymaga wpłaty depozytu lub całej kwoty parkingowej przed przyjazdem, co zapewni Ci miejsce na parkingu.

Najczęstsze pytania dotyczące parkingu w Balicach

 • Czy są dostępne toalety na parkingu? Niektóre parkingi oferują toalety, ale większość z nich nie ma takiej opcji.

 • Czy parkingi oferują darmowe WiFi? Tak, wiele parkingów oferuje to udogodnienie.

 • Czy parkingi są monitorowane? Tak, większość parkingów oferuje monitoring 24/7.

 • Czy istnieje darmowy transport na lotnisko? Tak, wiele parkingów oferuje darmowy transfer na lotnisko.

 • Czy mogę zapłacić kartą kredytową za parking? Tak, większość parkingów umożliwia płatność kartą kredytową.

 • Czy parkingi są ubezpieczone? Niektóre parkingi oferują ubezpieczenie, ale większość z nich nie ma takiej opcji.

 • Gdzie zostawić samochód w Balicach? Na terenie lotniska w Balicach znajduje się kilka opcji parkingowych. Najtańszą opcją jest parking zewnętrzny, który znajduje się w odległości około 1 km od terminala. Dostępne są również parkingi wewnętrzne oraz podziemne, które zapewniają większy komfort oraz bezpieczeństwo dla samochodu.

 • Jak odebrać kogoś z lotniska Balice? Osoby, które chcą odebrać kogoś z lotniska w Balicach, mogą skorzystać z parkingu krótkoterminowego. Parking ten znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie terminala i jest dostępny przez całą dobę. Osoby odbierające muszą jedynie zapłacić za czas postoju na parkingu. Opłata za postój do 8 minut wynosi 0 złotych. Za każde kolejne rozpoczęte 4 minuty opłata wynosi 5 złotych. Możliwość skorzystania z darmowego czasu 8 minut przysługuje maksymalnie jeden raz na dobę

 • Czy trzeba rezerwować parking na lotnisku Balice? Rezerwacja parkingu na lotnisku w Balicach nie jest obowiązkowa, ale zalecana. Dzięki rezerwacji można mieć pewność, że na parkingu będzie wolne miejsce, a także uzyskać korzystniejszą cenę za postoje długoterminowe. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki parkingów aby dokonać rezerwacji.

 • Jak zapłacić za parking Balice? Płatność za parking na lotnisku w Balicach jest możliwa przy wyjściu z parkingu, gdzie znajdują się automaty do płatności. Można skorzystać z kart płatniczych, monet oraz banknotów.

 • Ile kosztuje parking lotnisko Balice? Ceny za parking na lotnisku w Balicach uzależnione są od wybranego rodzaju parkingu oraz długości postoju. Ceny zaczynają się od kilkudziesięciu złotych za dzień. Dla osób, które zostawiają samochód na dłuższy okres czasu, dostępne są pakiety promocyjne oraz zniżki.

Podsumowanie

Jeśli szukasz najlepszego i najwygodniejszego miejsca do parkowania w pobliżu lotniska w Balicach, powinieneś dobrze zapoznać się z opcjami, które oferują różne parkingi. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę odległość od lotniska, czas transferu i dostępność usług, ale również bezpieczeństwo, zabezpieczenie przed kradzieżą i inne aspekty. Wybierz najlepszy parking dla siebie i ciesz się spokojnym i wygodnym wyjazdem!