Darmowe WiFi
Obsługa 24/7
Monitoring 24/7
Toaleta
Darmowy Transfer
Ogrodzony
Oświetlenie LED
Faktura VAT
Ubezpieczony
Dostępne napoje
3.5 km odległość od lotniska 4 min transfer na lotnisko

Parking GreenBis Lotnisko Balice - Twoje Idealne Miejsce Postojowe

Olszanicka 17A, 30-237 Kraków 50.068527, 19.837439

Parking Green Bis przy lotnisku Kraków-Balice to firma specjalizująca się w świadczeniu usług transportowych dla podróżnych korzystających z lotniska Kraków-Balice. Dzięki bliskiej odległości od terminalu międzynarodowego oraz konkurencyjnym cenom, uznawani jesteśmy za lidera w branży. Parking znajduje się 3.5 km od lotniska. Dzięki nam dotrzecie na lotnisko w ciągu 5 minut od wyjścia z samochodu. Czynny 24/7, mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie terminalu międzynarodowego na ogrodzonym terenie z całodobowym dozorem oraz monitoringiem wizyjnym. Dzięki nam dotrzecie na lotnisko Balice od Parkingu w ciągu 5 minut od wyjścia z samochodu. Parking GREEN to parking najlepiej skomunikowany z lotniskiem Kraków Balice. Na parkingu istnieje obowiązek pozostawienia kluczyków od samochodu, zgodnie z obowiązującym regulaminem parkingu.

Nasza oferta:

Około 40 miejsc postojowych na terenie pilnowanym przez ochronę, doskonale oświetlonym i ogrodzonym, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo dla pojazdów naszych klientów. Idealne miejsce do długoterminowych postojów dla osób korzystających z lotniska Kraków-Balice. Bezpłatny transport na terminal oraz odbiór z terminala po wylądowaniu. Możliwość dokonania rezerwacji miejsca postojowego online, dzięki czemu masz pewność, że Twoje miejsce będzie na Ciebie czekać. W przypadku awarii samochodu, oferujemy pomoc w postaci kablów rozruchowych oraz kompresora do uzupełnienia powietrza w oponach.

Balice Parking GreenBis zdjecie parkingu
Balice Parking Green Bis Zdjęcie parkingu

Wygodny i Bezpieczny Parking przy Lotnisku Balice GreenBis

Zapraszamy do skorzystania z usług parkingu GreenBis - Twojego zaufanego parkingu przy Lotnisku Balice w Krakowie. Nasze miejsca postojowe dostępne sa 24/7, na ogrodzonym terenie z całodobowym monitoringiem i dozorem. Dzięki bliskiemu położeniu terminala międzynarodowego na lotnisku Balice, dotrzecie na samolot w ciągu zaledwie 5 minut od wyjścia z samochodu.

Bezpieczeństwo na Najwyższym Poziomie

Nasze miejsca parkingowe są strzeżone, monitorowane oraz bardzo dobrze oświetlone, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo Twojego pojazdu. Parking GreenBis ma do dyspozycji aż 40 miejsc postojowych, co pozwala na indywidualne podejście do każdego zaparkowanego samochodu.

Balice Parking GreenBis zdjecie parkingu
Balice Parking Green Bis Zdjęcie parkingu

Elastyczność i Konkurencyjne Ceny

Czas przechowywania samochodu na parkingu GreenBis jest nieograniczony, oferujemy bardzo konkurencyjne ceny, co sprawia, że jesteśmy liderem na rynku usług parkingowych przy Lotnisku Balice. Wybierając nasz parking, możesz się spodziewać profesjonalnej obsługi i najwyższej jakości usług.

Jak Dojechać do Parkingu GreenBis

Jesteśmy położeni w Krakowie przy ul. Olszanickiej 17a. Dojazd do nas nie powinien stanowić problemu ze względu na naszą lokalizację przy jednej z głównych dróg. Zapraszamy do skorzystania z udostępnionej przez nas mapki na stronie, która pozwoli Ci lepiej zaplanować trasę.

Balice Parking GreenBis zdjecie parkingu
Balice Parking Green Bis Zdjęcie parkingu

Parking GreenBis - Twój Nr 1 Parking przy Lotnisku Balice

Zdecyduj się na komfort i bezpieczeństwo, wybierając parking GreenBis na Lotnisku Balice w Krakowie. Zarezerwuj miejsce już dziś i ciesz się spokojną podróżą bez żadnych zmartwień dotyczących parkowania. Doskonała lokalizacja, profesjonalna obsługa i konkurencyjne ceny – to wszystko czeka na Ciebie na parkingu GreenBis.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i dołącz do grona tysięcy zadowolonych klientów, którzy wybrali parking GreenBis. Twój pojazd będzie w dobrych rękach!

FAQ - Parking GreenBis - Najczęściej Zadawane Pytania


Gdzie znajduje się parking GreenBis?

Nasz parking GreenBis znajduje się w Krakowie, przy ul. Olszanickiej 17a, zaledwie kilka minut drogi od Lotniska Balice.

Jak mogę zarezerwować miejsce w parkingu GreenBis?

Rezerwacji miejsca na parkingu GreenBis można dokonać za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wystarczy wpisać datę przyjazdu oraz odjazdu, a następnie dokończyć proces rezerwacji.

Czy parking GreenBis jest monitorowany?

Tak, Parking GreenBis jest pod stałym dozorem i monitoringiem przez całą dobę, co zapewnia pełne bezpieczeństwo Twojego pojazdu.

Ile kosztuje parkowanie w GreenBis?

Opłaty za parkowanie w GreenBis zależą od czasu postoju i wybranej taryfy. Szczegółowy cennik dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Czy mogę zostawić samochód na dłuższy czas na parkingu GreenBis?

Parking GreenBis nie ogranicza czasu postoju. Twój samochód może pozostać na naszym parkingu przez dowolnie długi okres, a my zapewnimy mu bezpieczeństwo i opiekę.

Balice Parking GreenBis zdjecie parkingu
Balice Parking Green Bis Zdjęcie parkingu
Balice Parking GreenBis zdjecie parkingu
Balice Parking Green Bis Zdjęcie parkingu
Balice Parking GreenBis zdjecie parkingu
Balice Parking Green Bis Zdjęcie parkingu