Darmowe WiFi
Obsługa 24/7
Monitoring 24/7
Toaleta
Darmowy Transfer
Ogrodzony
Oświetlenie LED
Faktura VAT
Ubezpieczony
Dostępne napoje
1.0 km odległość od lotniska 3 min transfer na lotnisko

Orange Parking - bezpieczne i komfortowe miejsce przy lotnisku Kraków-Balice

Orange Parking to doskonałą propozycję dla osób szukających wygodnego i łatwo dostępnego parkingu w pobliżu lotniska Kraków-Balice. Zapewniamy całodobową ochronę i szereg udogodnień zaprojektowanych, by sprawić, że parkowanie na lotnisku będzie dla Ciebie wygodne i bezproblemowe.

Doskonała lokalizacja

Orange Parking mieści się zaledwie 100 metrów od terminala lotniska Kraków-Balice, co gwarantuje, że dotarcie na swój lot zajmie Ci zaledwie kilka minut. Dzięki temu nawet podróżujący z dużym bagażem lub osoby z ograniczeniami ruchowymi mogą bez problemu dotrzeć na miejsce.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Jest to ogrodzony i w pełni zabezpieczony obiekt, na terenie którego czuwa całodobowo profesjonalna agencja ochrony. Cały teren jest pod stałym nadzorem kamer, dlatego możesz wyjechać na swój urlop lub wyjazd służbowy z pełnym spokojem.

Parking dostępny online całą dobę

Orange Parking to parking otwarty 24/7. Skorzystaj z naszego szybkiego i intuicyjnego systemu rezerwacji online i upewnij się, że Twoje miejsce parkingowe będzie na Ciebie czekać. Wszystko bez potrzeby posiadania karty kredytowej.

Przyjazna cena

Nasze ceny są bardzo konkurencyjne. Oferujemy różne opcje parkowania, zarówno krótko- jak i długoterminowego, wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach. Przekonaj się sam! Wszystkie nasze ceny są jasno wskazane w naszym cenniku.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami. Jesteśmy dostępni przez telefon pod numerem 696 674 311. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci zarezerwować miejsce parkingowe.

Zarezerwuj już dziś!

Nie zwlekaj, zarezerwuj już dziś swoje miejsce na parkingu przy lotnisku Kraków-Balice. Z Orange Parking możesz podróżować spokojnie, wiedząc, że Twój samochód jest w dobrych rękach.

Zarezerwuj miejsce już teraz korzystając z łatwego i szybkiego systemu rezerwacji online!

Czekamy na Ciebie na parkingu Orange Parking lotnisko Kraków-Balice!

Orange Parkig Balice Krakow zdjęcie 7
Orange Parkig Balice Krakow zdjęcie
Orange Parkig Balice Krakow zdjęcie 2
Orange Parkig Balice Krakow zdjęcie
Orange Parkig Balice Krakow zdjęcie 3
Orange Parkig Balice Krakow zdjęcie
Orange Parkig Balice Krakow zdjęcie 4
Orange Parkig Balice Krakow zdjęcie
Orange Parkig Balice Krakow zdjęcie 5
Orange Parkig Balice Krakow zdjęcie
Orange Parkig Balice Krakow zdjęcie 6
Orange Parkig Balice Krakow zdjęcie