Darmowe WiFi
Obsługa 24/7
Monitoring 24/7
Toaleta
Darmowy Transfer
Ogrodzony
Oświetlenie LED
Faktura VAT
Ubezpieczony
Dostępne napoje
0.1 km odległość od lotniska 0 min transfer na lotnisko

Balice Parking Krk Lotnisko

Kapitana Mieczysława Medweckiego 13, 32-083 Balice 50.069975, 19.800526

Parking przy Lotnisku Kraków – Balice z ofertą dla kierowców podróżujących samochodem. Na terenie tego ogrodzonego i utwardzonego parkingu znajduje się 450 wygodnych miejsc postojowych, z których blisko do terminala Kraków Airport. Spacer z parkingu na lotnisko zajmuje zaledwie 2 minuty dzięki niewielkiej odległości i odpowiedniej infrastrukturze. Ceny są atrakcyjne, więc nie musisz martwić się o koszty.

Bezpieczeństwo jest dla nas kluczowe, dlatego KRK Parking zapewnia monitoring i dostępność obsługi przez całą dobę. Mimo liczby oferowanych miejsc parkingowych, KRK Parking pozostaje kameralny i przyjazny dla kierowców. Możliwość dogodnego dojazdu i przestronność parkingu sprawiają, że łatwo zaparkować samochód i wygodnie wyładować bagaż.

✅ bezkontaktowa obsługa rezerwacji ✅ bezbiletowy wjazd / wyjazd z KRK Parking ✅ szczegóły dojazdu i informacje praktyczne dostepne w e-mail ✅ faktura VAT przesłana na wskazany adres e-mail od razu po dokonaniu zapłaty

Krk Parking Lotnisko zdjecie parkingu
Krk Parking Lotnisko Zdjęcie parkingu

Czy muszę dokonywać wcześniejszej rezerwacji?

Szczególnie w okresie wakacji bardzo prosimy o wcześniejsze rezerwowanie miejsc. Wystarczy wypełnić formularz rezerwacyjny, zamieszczony na stronie www, a my niezwłocznie wyślemy Państwu potwierdzenie rezerwacji, które jest gwarancją zarezerwowanego miejsca.

Ile czasu potrzebuję żeby dostać się z parkingu krk balice na lotnisko?

Parking znajduje się około 100 metrów od lotniska. Podróż pieszo zajmie około 2 minuty.

Czy mogę wycofać rezerwację?

Tak, jest to możliwe w terminie maksymalnie na jeden dzień przed planowanym przyjazdem. W razie problemów prosimy o kontakt telefoniczny.

Krk Parking Lotnisko zdjecie parkingu
Krk Parking Lotnisko Zdjęcie parkingu

Jak dojechać na lotnisko Oficjalny Krk Parking lotnisko ?

KRK PARKING Balice Airport znajduje się tuż przy Międzynarodowym Porcie Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice, dlatego wystarczy, że będziesz kierował się prosto na lotnisko. U nas znajdziesz bezpieczne miejsce parkingowe zaledwie 50 metrów od lotniska, 2 minuty pieszo od terminalu odlotów. I wjazd, który zlokalizowany jest przy ul. Kpt. Medweckiego 13. Wjazd i wyjazd bezpośrednio przy terminalu odlotów, w pobliżu biura naszego parkingu STREFY VIP, a także STREFY FIRMOWEJ i ABONAMENTOWEJ. Nie możesz nas znaleźć? Zadzwoń: +48 733 74 24 24

Krk Parking Lotnisko zdjecie parkingu
Krk Parking Lotnisko Zdjęcie parkingu

Opinie o parkingu Krk Parking Lotnisko

 1. Paweł Ż.

  Opinia: Polecam Parking, bardzo blisko Lotniska nie potrzeba żadnego transferu.

 2. Tomasz K.

  Opinia: Wszystko ok

 3. Gosia

  Opinia: Blisko lotniska, bezobsługowy, polecam serdecznie.

 4. Magda S

  "Niskie ceny i blisko lotniska 3 minuty pieszo. Polecam"

Krk Parking Lotnisko zdjecie parkingu
Krk Parking Lotnisko Zdjęcie parkingu