Darmowe WiFi
Obsługa 24/7
Monitoring 24/7
Toaleta
Darmowy Transfer
Ogrodzony
Oświetlenie LED
Faktura VAT
Ubezpieczony
Dostępne napoje
0.1 km odległość od lotniska 0 min transfer na lotnisko

Balice Parking Krk Lotnisko

Kapitana Mieczysława Medweckiego 13, 32-083 Balice 50.069975, 19.800526

Parking przy Lotnisku Kraków – Balice z ofertą dla kierowców podróżujących samochodem. Na terenie tego ogrodzonego i utwardzonego parkingu znajduje się 450 wygodnych miejsc postojowych, z których blisko do terminala Kraków Airport. Spacer z parkingu na lotnisko zajmuje zaledwie 2 minuty dzięki niewielkiej odległości i odpowiedniej infrastrukturze. Ceny są atrakcyjne, więc nie musisz martwić się o koszty.

Bezpieczeństwo jest dla nas kluczowe, dlatego KRK Parking zapewnia monitoring i dostępność obsługi przez całą dobę. Mimo liczby oferowanych miejsc parkingowych, KRK Parking pozostaje kameralny i przyjazny dla kierowców. Możliwość dogodnego dojazdu i przestronność parkingu sprawiają, że łatwo zaparkować samochód i wygodnie wyładować bagaż.

Czy muszę dokonywać rezerwacji?

Szczególnie w okresie wakacji bardzo prosimy o wcześniejsze rezerwowanie miejsc. Wystarczy wypełnić formularz rezerwacyjny, zamieszczony na stronie www, a my niezwłocznie wyślemy Państwu potwierdzenie rezerwacji, które jest gwarancją zarezerwowanego miejsca.

Ile czasu potrzebuję żeby dostać się z parkingu krk balice na lotnisko?

Parking znajduje się około 100 metrów od lotniska. Podróż pieszo zajmie około 2 minuty.

Czy mogę wycofać rezerwację?

Tak, jest to możliwe w terminie maksymalnie na jeden dzień przed planowanym przyjazdem. W razie problemów prosimy o kontakt telefoniczny.

Krk Parking Lotnisko zdjecie parkingu
Krk Parking Lotnisko Zdjęcie parkingu
Krk Parking Lotnisko zdjecie parkingu
Krk Parking Lotnisko Zdjęcie parkingu
Krk Parking Lotnisko zdjecie parkingu
Krk Parking Lotnisko Zdjęcie parkingu